Perde Kumaşları

Perde Kumaşları

Ağır perdeler için en iyi malzemeleri sıkı, kalın ve ağır dokunur. Perde Bu tür esas olarak güneş ışığı bloke etmek ya da bir oda için bir yalıtım sağlamak için kullanılır.curtainHER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz Döşeme kumaş ağır perdeler yapmak için kullanılabilecek bir kalın ve sağlam bir malzemedir. Bir vitrin kumaş seçerken, penceresinin büyüklüğü ve kalınlığı dikkate alınmalıdır. Hafif kumaşlar penceresi küçük bile kullanılabilir.

Vinil , akrilik ya da plastik kaplamalı malzeme ağır perdeler için de kullanılabilir. Perdenin Bu tür genellikle aşırı gürültüyü engellemek için ya da bir oda ses geçirmez için kullanılır. Bu akustik perdeler ses absorbe ve ev ince duvarlar olduğunda en iyi çalışabilir. Bunlar kapı veya veranda girişlerinde için tavsiye edilir. Vinil perdeleri de evde oluyor yapı varsa toz parçacıkları ortadan kaldırmak için kullanılabilir.

Kadife ya da kadife ağır perdeleri oda delici soğuk havaya karşı bir bariyer sağlayabilir. Onlar çok şık ve renkleri bir dizi geliyor bulunmaktadır. Perde Bu tür onları daha şık yapabilir farklı tasarımlar ve bindirmeleri, olabilir. Örneğin, bir saçak ilave dekorasyon için kullanılabilir. Puff ağır perdeleri eski moda bir görünüm için yatay dikilir, ve onlar da sese karşı ekstra koruma sağlayabilir.

Fanila özellikle soğuk engelleme için kullanılan kalın bir perde malzemedir. Ayrıca, ışık azaltmak için kullanılabilir. Bu tip malzemeler, kadife veya kadife gibi kalın değil, ama aynı zamanda ağır perdeler için de kullanılabilir. 563114.HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR - 0536 336 43 43 - Spot Kumaş Almak Bizim İşimizBazen, bu perdeler için daha hafif bir destek ya da astar olarak kullanılır.

Perdenin her türlü dikerken veya bir destek üzerine teyel tarafından ağır perdeler içine yapılabilir. Sünger, vinil ve flanel onları daha az nüfuz yapmak için ışık perdeleri eklenebilir. Hafif ipek, pamuklu, ve tüvit karışımları da perde arkasında bir astar ekleyerek enerjiyi daha verimli hale gelebilir. Bu aynı zamanda astar genellikle kir toplar için en temizlemek için perde kolaylaştırır. Birçok türleri zaten bir flanel desteğine sahip.

Ağır perdeler gürültü veya soğuk havayı engellemek için tüm pencereyi kapsamalıdır. Pencerenin kenarı da kaplanmalıdır. Saçak ve bindirmeleri ekstra koruma sağlayabilir. Kapitone arka aşırı soğuk bölgelerde kullanılabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın