Polipropilen Kumaş

Polipropilen Kumaşlar

Ayrıca poliolefin denilen, endüstri uzmanları polipropilen kumaşlar denizcilik endüstrisi için uygun hale özellikleri zenginliği sağlamak olduğunu kabul ediyorsunuz. “Polipropilen kumaşlar kimyasallar, küf, terleme ve çürümeden bozulma direnir,” Bueker diyor. “Bu, aynı zamanda, tüm kumaşların hafif ağırlığıdır.”PP KUMAŞ  HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz

Polipropilen kumaşlar yalıtım özellikleri, yüksek iletim özellikleri sunmak ve leke, statik ve koku dayanıklıdır. Polipropilen bazı müşteriler için pahalı bir seçim olabilir.

Rayon: Rayon hızla yakar rejenere selüloz lifi olduğunu. Viniller ve polipropilen ile karşılaştırıldığında, suni ipek kötü küf dayanımı ve boyutsal kararlılık adil sağlar. Rayon ıslandığında Bueker göre, aslında kendi güç 30-50 yüzde kaybeder. Buna ek olarak, suni ipek döşemeli öğeleri ile önemli sorunlara yol, küçültebilirsiniz.

Sentetik deri: “orijinal” poliüretan döşemelik kumaş olarak birçok kişi tarafından kabul, Ultraleather kesinlikle bir iç üründür. Bir suni deri gibi deniz kullanımı için uygundur. “Bu ürün hakkındaki eli hala piyasadaki en iyi ve bunu dokunduğu her fabrikatör ve tekne sahibi darbeler uzak,” diyor Williams.

polypropylene HER TÜRLÜ - STOK - PARTİ - KUMAŞ - İPLİK - GİYİM - ALINIR  0536 336 43 43 -    Spot Kumaş Almak Bizim İşimiz“Orijinal” poliüretan döşemelik kumaş olarak birçok kişi tarafından kabul Ultraleather kesinlikle bir iç üründür. Bir suni deri gibi deniz kullanımı için uygundur. “Bu ürün hakkındaki eli hala piyasadaki en iyi ve bunu dokunduğu her fabrikatör ve tekne sahibi darbeler uzak,” diyor Williams.

Yüzde 100 takviyeli rayon desteğiyle, yüzde 100 poliüretan yapılmış, Ultraleather leke ve kir dayanıklı ve su geçirmez. Onun aşınma direnci genellikle 400.000 çift losyonları aşıyor.

En asetat benzer, fakat ısıya karşı daha az duyarlıdır. Bu özellik triasetat kumaşlar canlandırıcılıkla pilili ya da kırışık sağlar. Lüks bir fikir sunan ek olarak, triasetattan iyi boyutsal kararlılık sunar, ve en triasetat kumaş makinede yıkanabilir ve kurutulabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın