Ribana Kumaş Alınır

Ribana Kumaş Alınır. Bir elyaf esas değeri elyaf tipine bağlı olduğu için elyaf türleri, elyaf renk ve kumaş tipleri çok çeşitli elyaf birlikleri çok önemli bir yapabilir, elyafın rengi, lif sayısı, geri kazanılmış bir konuma transfer elyafları ve diğer faktörlere bağlıdır.ribana HER TÜRLÜ KUMAŞ  İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Belli bir kumaş ve elyaf, ya da kaç kumaşlar, belirli bir lif tipi ve renk ile mevcut oluşma sıklığını bilmek çok yararlı olabilir, hem de kimin sahip. Bu tür bilgiler, ancak elde edilmesi için son derece zordur. Bir kumaşın üretici biliniyorsa, olasılık üretilen kumaş birimlerinin sayısı da elde edilebileceği bulunmaktadır, ancak bu bilgiler her zaman mevcut değildir. Kaç giysiler böyle hala var, ve nerede bulundukları, söz hala.

Ribana Kumaş Alınır. Belli bir tip, şekil, renk ve belirli bir elyaf üretilir ve bir kumaşın bir parçası haline gelir sonra, iplik / kumaş alanlar son derece küçük bir kısmını kaplar. Bu istisnalar mavi kot kumaş alanlar içerenler gibi beyaz pamuk lifleri ve mavi pamuk lifleri olacaktır. Orada ortak olan diğer lifler, ancak, belirli bir şekil ve renk liflerin çoğunluğu, dünyanın mevcut elyafların toplam sayısının çok küçük bir yüzdesini oluşturmaktadır.

Ribana Kumaş Alınır. Tekstil lifleri doğrudan transferi (birincil aktarım) ya da dolaylı olarak devri (ikinci aktarma) ile ya da bir parti kumaş alanlar yüzeyine aktarılır. Transfer olasılığı teması ve temas niteliği ve süresi dahil kumaş türlerine bağlıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın