Toptan Parti Kumaş Alanlar

Toptan Parti Kumaş Alanlar. Projenin ikinci bölümü kumaş ve kumaşın ölçülen iletim geometrik özelliklerinden tahmin yollarını arıyor. Kumaşın transmisyon ışığı, içinden özellikle de ne kadar gider ne kadar. İnsan denekleri kullanılarak  ölçümleri iletimi ölçümlerinden hesaplanan tahmin karşılaştırılır.stok kumaş HER TÜRLÜ KUMAŞ İPLİK GİYİM ALINIR. 0536 336 43 43

Toptan Parti Kumaş Alanlar. Bir kumaşın üzerinden gerçekleşir iletimi miktarı, bir ile ölçülür. Işık kumaş geçer zaman ki ışık kumaşın içine gelir ve o zaman bunun fanlar dışarı çıktığında, o dağıtır ve bu sorunlara neden olur. Kumaşlar şeyler dışarı çıkmış ve lifler boyunca onları delikleri var olmasıdır. Bu, özellikle ışığı ile, dağılım için ışık neden olur.

Toptan Parti Kumaş Alanlar. Çoğu spektrometre sadece düz yoluyla gelir ne bakmak için ayarlanır. Sorun düz penetrasyon ile ölçüm yeterince iyi değil böylece yaygın iletim akın etti edilir lambası da UV ışınlarına maruz kalma açısından önemli olduğunu olmuştur. “Sen kumaş geçer tüm ışık olsun emin olmak gerekir.”

Toptan Parti Kumaş Alan. Başka bir şey boyalar, ve kendisinin bir floresan olabilir kumaş malzeme, iletiliyor ne ek ışığı vermek olduğunu. (Örneğin siyah ışık ve insanlar parlıyor optik parlatıcı ile beyaz bir giysi giyen bir diskoya giderken.) Bu araştırmacılar, bu floresan dışlamak için dikkatli olması anlamına gelir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın