Vücut Tipiniz İçin En İyi Jeans

Vücut Tipiniz İçin En İyi Jeans

Şeklinize Uygun Mükemmel Kotu Bulun

Kot pantolonlar her kadının gardırobunda çok önemlidir. Ancak kot pantolon çok popüler olduğu için, piyasada o kadar çok farklı kesim ve kot stili var ki, mükemmel çiftiniz için alışveriş yapmak ezici bir egzersiz gibi hissedebilir. Oradaki tüm seçimlerle kafanız karıştıysa, seçenekleri daraltmanın ve temel bilgilere dönmenin zamanı geldi. Hangi kesim ve stillerin vücut tipinize uygun olduğunu öğrendikten sonra, sizin için mükemmel olan jean için alışveriş yapmak çok daha kolaydır. Her vücut tipi için en iyi kot pantolonun yanı sıra alışveriş yapabileceğiniz markalar ve stiller için önerileriniz var.

Bir kum saati vücut için en iyi kot

Bir kum saati iseniz, daha küçük bir bel ile tam bir büstü ve kıvrımlı alt yarısına sahipsiniz. Size bir veya flare jean’i seviyoruz. Uylukların içine yerleştirilen ve daha sonra dizden başlayan daha geniş gövdelere yayılan bu siluet sizi düzleştirir, çünkü daha geniş dipler cömert kalçalarınızı dengelerken, en iyi uydurma üst kısmı en iyi varlıklarınızı göstermeye yardımcı olur. Kadın figürünüzü düzleştirmek için, kıvrımlı vücut tipinize uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış bir veya flare jean satın alabilirsiniz. Birçok tasarımcı , vücudunuzun çizgilerini yumuşatmak ve seksi eğrilerinizi göstermek için kontur bel bantları (arkada daha yüksek, daha iyi kapsama alanı için yükselen), sağlam dikiş ve denim kumaşta bol miktarda streç gibi özellikler içeren eğri bilinçli stiller sunar . .

Kaçınılması gerekenler: Streç olmadan kot pantolonlardan uzak durun – kot pantolonun kıvrımlarınızı takip etmesine ve belde boşluk kalmasından kaçınmasına yardımcı olmanız gerekir. Kot pantolonun görünümünü seviyorsanız, devam edin ve deneyin, ancak cilt sıkılaştırmak yerine ince oturan bir stil arayın ve kalçalarda çırpma veya solma ile (vücudunuzu görsel olarak genişletebilir) herhangi birinden kaçının.

Armut Şekli Vücut İçin En İyi Jeans.

Armut şekli olan kadınlar , bacakları uzatan ve dip ağır bir yapıyı düzleştiren kot pantolonlarda harika görünecekler. Kalça, alt ve uyluktan doluysanız ve belinizden daha küçükseniz, kalçalardan hems’e uzun, sürekli bir çizgi oluşturmak için bir pantolon jean’i seçin. Bu sofistike jean, geniş bir kemer, arkaya tam oturması, arkadan dikişli cepleri ve daha geniş bacakları ile geleneksel pantolonları taklit etmek için tasarlanmıştır, bu nedenle iş için ve gündelik kullanım için stil vermek kolaydır kot pantolon görünümünü seven bir armut iseniz, düz bacak kotlarıyla taklit etmenizi öneririz. Bu kotlar, armut şeklinde bir gövde üzerinde “daha sıska” görünecek ince bir siluete sahip olacak şekilde kesilir.

Kaçınılması gerekenler. Daha hafif kot yıkamalar, daha büyük vücudunuza dikkat çeker. Bunun yerine koyu renkli yıkama kotlarına yapışır. Ayrıca, arka cep boyutuna bir göz atın. Daha büyük cepler geniş bir alana yaslanırken, küçük cepler arkadan daha büyük görünmenizi sağlar.

Popo şeklinizi düzleştiren arka cepli kotları nasıl seçeceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinin.

Büyük Beden Vücut için En İyi Jeans

Büyük bedeniniz varsa, mükemmel kot pantolonunuz kıvrımlı kalçalarınızı ve arka ve uzun bacaklarınızı dengelemeye yardımcı olurken, eğrilerinizi gözden geçirirken (sıkmak yerine). ve flare stillerini kolayca takabilirsiniz, ancak sizin için düz bir bacak jeanini seviyoruz. Bu kesimin şekil dalgasının sırrı, vücudunuzu aşağı doğru uzun, yalın bir çizgide düşmek, bacaklarınızı ezmeden şeklinizi gözden geçirmek için tasarlandığı yoldur. Bu jean’in forma uyan kesimi, özellikle karanlık bir yıkama denim seçtiğinizde genel bir ince etki için kalçaları ve uylukları dengelemek için hala çalışır.

Kaçınılması gerekenler: Kırpılmış stiller bacaklarınızın engebeli görünmesini sağlayabilir, bu nedenle pantolon uzunluğuna dikkat edin – bacaklarınıza daha uzun bir görünüm vermek için zemini süzen kotlara ihtiyacınız vardır. Uygun olduğunda, hem bir çörek tepesi veren alçak kotlardan hem de karnınızı vurgulayabilecek yüksek belli stillerden kaçının. Klasik, orta katlı bir stil sizin için en iyi şekilde çalışacaktır.

Zayıf Bayanlar İçin Kot Pantolon Seçimi

İnce kalçalı bir çocuk şeklindeyseniz, muhtemelen en iyi varlıklarınızı oynayan ve biraz daha kıvrımlı bir siluet oluşturan kot pantolon istersiniz. Bu vücut tipine sahip birçok kadının da daha düz bir poposu vardır ve doğru kot çifti ganimetinizi güçlendirmeye yardımcı olabilir. Düzgün bacakları taklit etmek ve yukarıdan aşağıya daha kıvrımlı bir siluet oluşturmak için vücudunuzu sıkıca sarılmış sıska veya süper sıska kot pantolonlarda en iyi görüneceksiniz. Ayrıca, modaya uygun deri tozluk görünümü olan sıska kaplamalı kotları, ağır fiyat etiketi olmadan çıkarabilirsiniz.

Arkanızı yükseltmek için, bu alana dikkat çekmek için flepli arka cepler (Hudson Jeans markasının çoğu kot pantolon gibi), süslemeler veya dekoratif dikişlere bakın. Kalçaların üstüne oturan cepler – uylukların üstlerine kadar uzanmadan – düz veya sarkık bir tabana görsel bir kaldırma sağlar. Vücudunuz için en iyi kot arka cepleri nasıl seçeceğinize dair ek ipuçlarına bakın.

Kaçınılması gerekenler: Vücudunuz düz yukarı ve aşağı ise, daha geniş kenarlı stillerden uzak durun. Yükselişi de izleyin – kalçalarınıza ve arkasına eğriler eklemek için daha düşük bir yükseliş jean için alışveriş yapmak ve vücudunuzun kaybolabileceği çok yüksek waistlerden uzak durmak isteyeceksiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın