Orjinal paça nasıl yapılır

Nasıl? Kot Paçası Yapılır

Önce düzgün nereye kot kesmeye tanımlamak gerekir. Bunu yapmak için, öncelikle pantolon kot, krem çift dikiş makinesinde etek kot sonrasında aynı hizada olmalıdır. kot kötü yıpranmış ve onlar kucağında bir delik var, kolayca bu kot şort dönüştürebilirsiniz.1

  1. çift genişliğini kısaltmak için bir satır eklemek için unutmayın

Dikiş makinesinin üzerindeki dolaptan almak ve elleriyle bir etek kot yapmak için denemek için bir bahane , bir ev dikiş makinesi var, özellikle, kesilecek gibi basit ve elle modası geçmiş ile dikin. Sadece bir şey ve ihtiyaç – sadece, kot kesti iki satır yapmak ve kot sarılıyor. Ve sadece stüdyoda almak para bu tür? Ancak, işler o kadar basit değil. Doğru ve doğru hem pantolon ve süs kot etek ucu , sadece deneyimli ve eğitimli profesyonelleri. Kot paçası “sorun yok” sadece özel endüstriyel makine yetenekli flaş olabilir Özellikle çünkü kalınlaşmış bölümleri. Dikişleri denim kot doğru kısaltılması ve bu etiket genişliği çift etek eklemek kot alt çizgi işaretlemek gerekiyor önce. “halk” yöntemleri gibi çizgi etek tanımlamak, birçok icat. Bu fotoğrafta olduğu gibi, böyle eşsiz bir şekilde dahil. Ama neden olmasın? Belki tercih, ve en önemlisi kot bir çizgi belirlemek için nasıl anlamak.2

  1. Altı çizili kot zemine temas etmelidir

Kırpmak ve kot düzeltmek için nasıl

Sen, kot pantolon ve ayakkabı, alt manzaralı ayna yakınında mat üzerinde durmak. katliam pimleri kaderi sıkışmış ve kot (genellikle bir pantolon bacak) “Gereksiz” kot arkasında tebeşir ile işaretlenmiş hem çizgi. Pantolon bacak topuk alt kısmının kısmında mutlaka değmelidir. Yüksek topuklu kot giyiyor olacak olursa, hatta. Biraz daha uzun olsun . Kot giyen ve bir usta etek hattı zaten topuk ayakkabı yüksekliği üzerinde duruluyor düzeltir olacak Sonra ayakkabı getirmek emin olun hangi kot giyen olacak. Bu kadınlar için özellikle doğrudur.

  1. uzunluğu paçanın ayakkabı ayarlanabilir.

Bu ön belirleme hem satırdan sonra, sizin istek ve ayakkabı göre kot, kot yıpranmış olacak ayakkabı giymek gerekir, ve nihai uzunluğu ayarlanır. Onlar kesinlikle “birey” ayarlamak gerekir böylece yüksek azaltılmış kadın kot hesabı birçok faktöre dikkate alarak, bir “mızıka” oluşturabilir ve dilek. Sağ ayak olarak, bir bacak, temelde doğru kısaltarak yapılan kot ölçüm çizgisi genellikle uzun solda daha. eşitledi hem hat bir ya da üç yerde tebeşir arka tarafında işaretlenir. kot Önde kutlamak için bir şey gerekmez.

3Bir sonraki işlem, hem pantolon bacak hems üzerinde çizgi işareti doğru etmektir. Bunu yapmak için, ilk kesik tarafı montaj (sağ) üzerine işaretlenmiş. Ön kenar çizgisi gerekli değildir Mow ve teknoloji kot. Bunu kuşatmak izin vermez, çünkü bu stüdyo istemez pantolon bacak arkasında yapılan etiket, gelen, Sonra bir çizgi çizmek, (Bir cetvel) kot fabrikanın alt hattına paralel. Ve en önemlisi, kot dikiş payı (4.3 cm) çift etek eklemek unutmayın kesmeden önce. Genellikle, bu iş parçacığı üzerinde “sökmeye” fabrika hem temiz dikiş gerektirir ve onu kot paçasını ek ile, sadece ek çizgi işaretleme sonra Jeans kırpın.

  1. İki bacak kot hizalayın

Uzunluk Paça Kot

İş zaten yapılır yarısı, hala bir bacak kot var. Ama burada, öyle görünüyor ki, her şey basittir.

Aslında, tam sırayla doğru ikinci hat etek pantolon bacak kot pantolon ve master gerekli niteliklere işaretlemek için. Ucuz kot genellikle, özellikle her iki pantolon bacak hat uzunluğu önemsemeden, yarı-esnaf koşullarını dikin. Ancak. Bu fabrika dikiş oluşur. Bu kitle dikiş kot teknolojisi sayesinde olduğunu. Bu nedenle, kot pantolon bacaklar yarısı farklı uzunluklarda, hatta biraz, ama onlar var. dikkatli, kot pantolon içine katlayın masaya onları hizaya ve kendiniz için göreceksiniz. doğru kot ikinci pantolon bacak seyrini belirlemek amacıyla, elbette, yatıp, ihtiyaç Her iki pantolon bacaklar birlikte zaten pantolon bacak kesme hattını işaretleyin. Yani belirtildiği yerlerde, tüm mükemmel düz görünüyor, ve kot elbise ve ne zaman o şekilde pantolon kot farklı uzunluklarda sadece bu. Bunu önlemek için, kot katlanmış ve düz bir masaya koydu . Dikkatle hizada olmalıdır yan dikişleri, iç step dikiş hattı kemer, cepler, vb: Bu kot hatları, tüm kontrol ve birleştirmek için gerekli Bu eğriltme ve “kırışıklıklar” önlemek için el mevcut kot kırışıklıkları düzeltmek için gereklidir. Ve tüm hatlar, aynı ikinci ayağı işaretlemek emin yaptı sonra. Bunu yapmak için, sadece zaten sağ pantolon bacak kesilmiş kenarında tebeşirle bir çizgi çizin. Çizgi etek kot – Bu çizgi 4genişliği kazanç (şimdi üzeri) ilave edilir ve ana hat işareti olmalıdır. Bu stüdyoda hat etek kot işaretleme yapılması gibi ilgili. Zor değil, ama kot 7-8 bin ruble olduğunda deneyimi olmayan, özellikle nedense, doğru bunu yapmak çok zordur. Belki ilk defa sadece size işaretlemek ve yaşamayacaktır. Eğer kot pantolon giymek nedenle, bir şey şaşırmayın. Bu durumda, etek “çıkarmak” ve tekrar bunu tüm. Peki, ilk yüz kot sonra her şey sadece mükemmel dışarı dönecek.

  1. kalın iplik ile kot kuşatmak için nasıl

Ama uygun bir dikiş makinesi var herhalde. Sadece ikisi pantolon kot tesviye, ve sadece etek onları bıraktı.

Bir iş parçacığı – sonra yeni bir sorun ama. Onlar çok kalın olduğu için değil sadece, onlar, mağaza sadece renk ve gölge almak zor, bu yüzden henüz iğne deliğinden takılı değildir.

Kalın iplik gerek çünkü

Arada, daha iyi iplik satın almak model üzerinde. Kesim kot kısaltarak zaman, kot bir parça getir, ya da. Bu az yer kaplıyor, ama bir iş parçacığı seçerek, renk yanlış gidemem. Sadece mağaza dikiş aksesuarları yol boyunca giderek, mağaza kot aldığımda hemen öncesi iplik satın alabilirsiniz. Binaların iplik dikiş makinesi iğnesi doldurmak gerekmez etek kot dikiş. Eğer endüstriyel dikiş makinesi iğnesi №150 var ve iplik böylece makineye hasar yok sürece o hala bu tür iplik dikiş, olmayacak. Fabrika özel dikiş makinesi iğneleri kullanır ve Hem böylece, böyle bir makine değil var Kot kadar kalın iplik, aşağıdaki yöntemi kullanabilirsiniz. masura ipliği içinde veya kalın parçacığı (iki aynı anda bobinleri ile) çift Normal kalınlığı sarın. Yalnız bıraktı bir iğne içine sıkışmış üst ipliği, sayı 35 veya 45. Üst iplik gerginliğini ayarlayın, biraz olmalı artırmak, ya da daha iyi kontrol Şimdi kot 5kıstırıyordu olabilir, ancak ön tarafta ve iç, üst fotoğraf görmek. Bu arada, sadece etek kot böylece ve yine, eklemler eklem üzerinde kalınlaşmış yamalar genellikle hatta endüstriyel makine “geçmek” olamaz. Onlara biraz çekiç dokunun, onlar yumuşak olacak ve daha kolay iğne onları delip olacaktır. Bkz. Ayrıca boyun çizgileri dikiş paça kot önce iplik zıt sonra hem demir ve yağlamak dikiş güvenceye emin olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın